Clatronic PC-KSW 1021 coffee grinder 200 W Stainless steel
Clatronic PC-KSW 1021 coffee grinder 200 W Stainless steel









Clatronic PC-KSW 1021 coffee grinder 200 W Stainless steel
Guarantee
36 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Pulse function | Yes |
| Fine grinding | Yes |
| Easy to clean | Yes |
| Lid safety switch | Yes |
| On/off switch | Yes |
| Indication light | Yes |
| Safety system | Yes |
| Product colour | Stainless steel |
| Product type | Blade grinder |
| Stainless steel blades | Yes |
| Non-slip feet | Yes |
| Built-in dispenser | Yes |
| AC input voltage | 230 V |
| Power | 200 W |
| AC input frequency | 50 Hz |