- Prekė sandėlyje
Bosch TSM6A011W kavamalė 180 W Balta
Bosch TSM6A011W kavamalė 180 W Balta







Bosch TSM6A011W kavamalė 180 W Balta
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Detachable blades | No |
| Product type | Blade grinder |
| Auto power off | No |
| Built-in dispenser | No |
| On/off switch | Yes |
| Adjustable grinder settings | No |
| Safety system | Yes |
| Coffee beans capacity | 75 g |
| Lid safety switch | Yes |
| Indication light | No |
| Product colour | White |
| Number of grinder settings | 1 |
| Power | 180 W |
| Width | 90 mm |
| Height | 170 mm |
| Depth | 90 mm |
| Weight | 600 g |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Warnings | Keep the unit away from children., Avoid contact with rotating parts when the unit is operating., Do not leave the device plugged in unattended. |