LORGAR Circulus 910, Srautinė žiniatinklio kamera, 5MP 2592X1944 maksimali skiriamoji geba, iki 60 kadrų per sekundę, 1/2,8', Sony STARVIS CMOS vaizdo jutiklis, viso stiklo objektyvas, 5,5\' įmontuotas žiedinis apšvietimas (1700-14 000K), USB tipo mikrofonas, sumažinimas, automatinis fokusavimas, triktis dydis: 470*133*115mm, 0,525kg, juoda+balta
LORGAR Circulus 910, Srautinė žiniatinklio kamera, 5MP 2592X1944 maksimali skiriamoji geba, iki 60 kadrų per sekundę, 1/2,8', Sony STARVIS CMOS vaizdo jutiklis, viso stiklo objektyvas, 5,5\' įmontuotas žiedinis apšvietimas (1700-14 000K), USB tipo mikrofonas, sumažinimas, automatinis fokusavimas, triktis dydis: 470*133*115mm, 0,525kg, juoda+balta
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 2 - 4*
d. d.
1/2,8 colio „Sony® STARVIS™ CMOS“ jutiklis ir stiklinis objektyvas užtikrina puikų vaizdą.
vaizdo kokybė.
5 MP jutiklis leidžia įrašyti vaizdo įrašus maksimalia 2592 × 1944 raiška.
Filmuokite „FullHD 1080P“ vaizdo įrašus 60 kadrų per sekundę greičiu, naudokite 3 kartų skaitmeninį priartinimą, išmanųjį automatinį fokusavimą, automatinę ekspoziciją ir
automatinis baltos spalvos balansas.
5,5 colio įmontuotas žiedinis žibintas su 36 šviesos diodais užtikrina puikų apšvietimą bet kokiomis sąlygomis.
Reguliuokite ryškumą ir spalvų temperatūrą (1 700 K–14 000 K) arba pakreipkite ir leiskite jam būti tiesiog papildomam.
Apšvietimo šaltinis jūsų darbo vietai.
Į komplektą įeina universalus trikojis. Sulankstomas ir kompaktiškas, jį galima ištiesti nuo 20 iki
iki 73 cm. Standartinis sriegis leidžia naudoti su kitais aksesuarais.
Du mikrofonai su aktyvia triukšmo mažinimo funkcija užtikrina neprilygstamą kalbos aiškumą.
Jei norite absoliutaus privatumo, pridėjome patogų magnetinį objektyvo dangtelį. Jis taip pat tvirtinamas prie
fotoaparato gale, todėl nereikia jaudintis dėl jo pametimo.
C tipas yra mūsų mėgstamiausias ryšys: universalus, greitas ir patikimas. Jis užtikrina neprarandamą ryšį.
transliuoti vaizdo įrašus į bet kurį įrenginį. Kalbant apie įrenginius, kamera suderinama su dauguma platformų: „Android 5.0“ arba
naujesnė versija, „macOS 10.6“ arba naujesnė, „Windows® 7“, „Windows 8.1“, „Windows 10“ arba naujesnė, taip pat suderinama su „SmartTV“.
Prieš išmesdami pakuotę, nepamirškite įsigyti raktų pakabuko iš „Lorgar“!
| Rinkodaros modelio pavadinimas | 910-asis apskritis |
| Komercinis pavadinimas | Interneto kamera Lorgar Circulus 910 5MP 1944p automatinio fokusavimo stereo juoda (LRG-SC910) |
| Kameros tipas | Internetinė kamera |
| Jutiklio skiriamoji geba | 5 megapikselių |
| Skaitmeninis priartinimas | 3 kartus |
| Vaizdo jutiklio technologija | 1/2,8 colio CMOS |
| Maksimali raiška | 2592x1944 |
| Maksimalus kadrų fiksavimo greitis | 60 kadrų per sekundę |
| Horizontalus žiūrėjimo kampas | 80° |
| Sukimosi kampas | 360° |
| Internetinės kameros funkcijos | Automatinis fokusavimas Automatinis prasto apšvietimo korekcijos 5,5 colio žiedinis žibintas Spalvų temperatūros reguliavimas (1700–14 000 K) Ryškumo reguliavimas (20 %, 50 %, 100 %) Išmaniojo televizoriaus arba televizoriaus priedėlio palaikymas Magnetinis privatumo dangtelis |
| USB 2.0 | 1 (USB C tipo) |
| Įmontuoti įrenginiai | Žiedinė lemputė „Sony“ vaizdo jutiklis Mikrofonai |
| Išorinė spalva | Juoda/balta |
| Montavimo galimybė | Trikojis |
| Reikalinga operacinė sistema | „Android 5.0“ arba naujesnė versija Langai macOS 10.6 arba naujesnė versija |
| Gylis | 115 mm |
| Ūgis | 470 mm |
| Plotis | 133 mm |
| Nominalus svoris | 0,525 kg |
| Garantijos terminas (mėnesiais) | 24 mėnesiai |
| Garantijos patvirtinimo kriterijai | Serijos numeris |
| Pakuotės ilgis (mm) | 162 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 82 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 248 mm |
| Svoris | 0,78 kg |
| Pakuotės svoris (neto) (kg) | 0,383 kg |
| Vienetų pakuotėje | 1 |
| Pakuotės tipas | Mažmeninė prekyba |
| EAN kodas | 5291485009311 |
| Dėžių kiekis paletėje (oro transportu) (vnt.) | 24 |
| Pakuočių kiekis paletėje (oro transportu) (vnt.) | 288 |
| Padėklo matmenys (oro transportu) | 1048 x 1020 x 1206 mm |
| Dėžių kiekis paletėje (jūra) (vnt.) | 40 |
| Pakuočių kiekis paletėje (jūra) (vnt.) | 480 |
| Padėklo matmenys (jūra) | 1048 x 1020 x 1910 mm |