- Prekė sandėlyje
Logitech MeetUp Black 3840 x 2160 pikselių 30 kadrų per sekundę
Logitech MeetUp Black 3840 x 2160 pikselių 30 kadrų per sekundę
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Product colour | Black |
| Weight | 1.04 kg |
| Height | 104 mm |
| Width | 400 mm |
| Remote control dimensions (W x H x D) | 83 x 10 x 83 mm |
| Depth | 85 mm |
| Windows operating systems supported | Windows 10 Home x64, Windows 10 Enterprise, Windows 7 Home Basic x64, Windows 10 Pro x64, Windows 7 Professional x64, Windows 8.1, Windows 7 Ultimate x64, Windows 7 x64, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 Pro x64, Windows 8.1 x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 8.1 Pro, Windows 10 Pro, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Starter, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Enterprise x64, Windows 10 Education, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Ultimate, Windows 8.1 Enterprise, Windows 7 Professional, Windows 7, Windows 10 Education x64, Windows 10 Home, Windows 7 Starter x64, Windows 10, Windows 7 Enterprise |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.13 High Sierra |
| Bluetooth | Yes |
| Quick start guide | Yes |
| Cables included | USB |
| Mounting kit | Yes |
| Remote control included | Yes |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Built-in microphone | Yes |
| PTZ control | Yes |
| Field of view (FOV) angle | 120° |
| Number of camera presets | 3 |
| Supported video modes | 2160p, 720p, 1080p |
| Maximum frame rate | 30 fps |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080), 1280 x 720 (HD 720), 3840 x 2160 |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Resolution at capture speed | 3840x2160@30fps, 1920x1080@30fps |
| Maximum video resolution | 3840 x 2160 pixels |