-
−3%
„Logitech C925e Business“ internetinė kamera
„Logitech C925e Business“ internetinė kamera
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Produkto spalva | Juoda |
| Sąsaja | USB |
| Palaikomas trikojo tvirtinimas | Taip |
| Kabelio ilgis | 1,83 m |
| Trikojo sriegis | 1/4 colio |
| Integruota blykstė | Ne |
| Objektyvo medžiaga | Stiklas |
| Montavimo tipas | Klipas |
| Plotis | 126 mm |
| Svoris | 170 g |
| Gylis | 45 mm |
| Svoris (su stovu) | 170 g |
| Ūgis | 73 mm |
| Maksimali vaizdo įrašo raiška | 1920 x 1080 pikselių |
| Prijunk ir žaisk | Taip |
| Priartinimo galimybė | Taip |
| Įstrižainės matymo laukas | 78° |
| Megapikseliai (apytiksliai) | 3 MP |
| Palaikomi vaizdo formatai | H.264 |
| Triukšmo mažinimas | Taip |
| Maksimalus kadrų dažnis | 30 kadrų per sekundę |
| Automatinis fokusavimas | Taip |
| Skaitmeninis priartinimas | 1,2 karto |
| HD tipo kamera | „Full HD“ |
| Veido sekimas | Ne |
| Palaikomi vaizdo režimai | 1080p, 720p |
| Raiška fiksavimo greičiu | 1280x720 @ 30 kadrų per sekundę, 1920x1080@30 kadrų per sekundę |
| Dėžutės turinys | Kamera su prijungtu 1,83 m (6 pėdų) USB-A laidu Vartotojo dokumentacija |
| Pakuotės turinys | Internetinė kamera su 1,83 m prijungtu USB-A laidu Naudotojo dokumentacija |
| Vartotojo vadovas | Taip |
| Pridedamos baterijos | Ne |
| LCD spaustukas | Taip |
| Kitos palaikomos operacinės sistemos | „Chrome“ OS |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Taip |
| Palaikomos „Mac“ operacinės sistemos | „MacOS“ |
| Palaikomos „Linux“ operacinės sistemos | Taip |
| Pagrindinės (išorinės) dėžutės plotis | 322 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžutės ilgis | 333 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės bruto svoris | 10,5 kg |
| Suderintos sistemos (HS) kodas | 85258900 |
| Pagrindinės (išorinės) dėžutės aukštis | 291 mm |
| Mikrofono priėmimo diapazonas | 1 m |
| Mikrofono krypties tipas | Visakryptis |
| Integruotas mikrofonas | Taip |
| Mikrofonų skaičius | 2 |
| Įspėjimai | Venkite prietaiso sąlyčio su vandeniu ar kitais skysčiais. Prietaisą laikykite sausoje vietoje, atokiau nuo šilumos šaltinių. Neatidarykite prietaiso korpuso; elektros smūgio pavojus. |