Logitech C505e
Logitech C505e
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Produkto spalva | Grafitas |
| Kabelio ilgis | 2 m |
| Sąsaja | USB |
| Integruota blykstė | Ne |
| Montavimo tipas | Klipas |
| Svoris | 75 g |
| Ūgis | 31,9 mm |
| Gylis | 24,2 mm |
| Plotis | 72,9 mm |
| Svoris (su stovu) | 75 g |
| Spaustuko matmenys (P x G x A) | 72,91 x 66,4 x 31,91 mm |
| Veido sekimas | Ne |
| Maksimalus kadrų dažnis | 30 kadrų per sekundę |
| Įstrižainės matymo laukas | 60° |
| Palaikomi vaizdo režimai | 720p |
| Raiška fiksavimo greičiu | 1280x720@30 kadrų per sekundę |
| Maksimali vaizdo įrašo raiška | 1280 x 720 pikselių |
| Fiksuotas fokusavimas | Taip |
| Pakuotės turinys | Internetinė kamera su prijungtu 2 m USB-A laidu Naudotojo dokumentacija |
| Pridedamos baterijos | Ne |
| Vartotojo vadovas | Taip |
| LCD spaustukas | Taip |
| Palaikomos „Mac“ operacinės sistemos | „MacOS“ |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Taip |
| Kitos palaikomos operacinės sistemos | „Chrome“ OS |
| Pagrindinės (išorinės) dėžutės ilgis | 408 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės bruto svoris | 6,93 kg |
| Pagrindinės (išorinės) dėžutės plotis | 322 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžutės aukštis | 168 mm |
| Suderintos sistemos (HS) kodas | 85258900 |
| Mikrofonų skaičius | 1 |
| Integruotas mikrofonas | Taip |
| Mikrofono krypties tipas | Visakryptis |
| Įspėjimai | Venkite prietaiso sąlyčio su vandeniu ar kitais skysčiais. Prietaisą laikykite sausoje vietoje, atokiau nuo šilumos šaltinių. Neatidarykite prietaiso korpuso; elektros smūgio pavojus. |