- Prekė sandelyje







Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
„Taxon QHD“ internetinė kamera
Aukštos kokybės 2K QHD internetinė kamera su automatiniu fokusavimu, dviem mikrofonais ir privatumo filtru
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | www.trust.com/en/product/24732-taxon-qhd-webcam-eco |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,05 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,14 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,13 |
| USB 2.0 | Taip |
| Gimtoji raiška | 2560x1440 |
| Objektyvo kampas | 92 laipsniai |
| Mikrofonas | Įmontuotas |
| Pridedami priedai | Vartotojo vadovas |
| Spalva | Juoda |
| Matmenys | 65 x 90 x 50 mm |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 1 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,00091 kub. m |
| Produkto grynasis svoris | 0,127 kg |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 0,174 kg |