- Nauja
- Prekė sandėlyje
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 13 - 15*
d. d.
„Logitech PTZ Pro 2“ pasižymi aukščiausios kokybės optika ir tikrovišku vaizdu, sukurdama jausmą, lyg sėdėtumėte kartu tame pačiame kambaryje, net jei esate už tūkstančio mylių. Techniniai patobulinimai pabrėžia ryškią kameros vaizdo raišką, puikų spalvų atkūrimą ir išskirtinį optinį tikslumą. Už pusę panašių modelių kainos „PTZ Pro 2“ yra neabejotinai išmanus pasirinkimas.
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | www.logitech.com/en-roeu/product/conferencecam-ptz-pro2 |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,148 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,4 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,222 |
| „MacOS“ | Taip |
| „Windows 10“ | Taip |
| „Windows 7“ | Taip |
| „Windows 8“ | Taip |
| Modelis | PTZ PRO 2 |
| Gimtoji raiška | 1920x1080 |
| Pridedami priedai | Nuotolinio valdymo pultas, 10 pėdų USB laidas su maitinimo adapterio jungtimi, Maitinimo adapteris su regioniniais kištukais, Mount, Dokumentacija, Garantinė kortelė |
| Spalva | Juoda / Sidabrinė |
| Matmenys | 146 x 131 x 130 mm |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 1 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,01314 kub. |
| Produkto grynasis svoris | 0,58 kg |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 2,19 kg |