- Prekė sandelyje
KAITLENTĖ TO64IA0AIT AEG
KAITLENTĖ TO64IA0AIT AEG
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | AEG, AEG |
| Kolekcija | "SaphirMatt SE®" |
| Modelis | TO64IA0AIT |
| Plotis | 58 cm, 678 mm. |
| Gylis | 51 cm |
| Aukštis | 4.4 cm, 118 mm. |
| Spalva | Juoda sp |
| Galia | 7200 W |
| Svoris | 10.5 kg, 10.996 kg. |
| Kaitlentės tipas | Indukcinė |
| Kaitviečių skaičius | 4 |
| Kaitviečių skersmuo | 180mm, 180mm, 145mm, 210mm |
| Kaitviečių galia | 1800/2800W, 1800/2800W, 1400/2500W, 2300/3700W |
| Valdymas | Sensorinis, Elektroninis |
| Vaikų saugos funkcija | Taip |
| Funkcijos | 3-jų lygių likutinė šiluma, Akustinis signalas, Automatinis įkaitinimas, Booster, Vaikų sauga, Eco laikmatis, Pajungimo galios reguliavimas, Kaitletės ir gartraukio sąsaja, Mygtukų užrakinimas, Minutinis laikmatis, Pauzė, Garso išjungimas, Laikmatis |
| Laikmatis | Taip |
| Rėmelis | Ne |
| Likutinės šilumos indikatorius | Taip |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Ekranas | Taip |
| Kintamo dydžio kaitvietės | Ne |
| Laido kištukas | Ne |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Prijungimo kabelis | Taip |
| Papildoma informacija | "PowerBoost" įkaista dvigubai sparčiau nei elektrinė kaitlentė. Temperatūros reakcija yra greita ir tiksli, todėl gaminimas yra lengvesnis ir tikslesnis. Subtilus, juodos matinės spalvos "SaphirMatt® SE" kaitlentės paviršius yra atsparesnis įbrėžimams, palyginus su standartiniu keraminiu stiklu, tad jis puikiai atlaiko kasdienius iššūkius virtuvėje. Lygus paviršius suteikia santūrios elegancijos ir puikiai dera prie modernios virtuvės dizaino. Funkcija "PowerBoost" iškart suteikia karščio pliūpsnį, tad vanduo užverda greičiau nei įprastai. Funkcija "Hob2Hood®" susieja kaitlentę su gartraukiu. Kaitlentė automatiškai reguliuoja ventiliatoriaus greitį pagal karštį Jums nepajudinant nė piršto (gartraukis turi turėti "Hob2Hood®" funkciją). Tiesioginių jutiklinių valdiklių naudotojo sąsajoje naudojami aiškiai suprantami skaitmenys nuo 1 iki 14, tad galite iškart nustatyti tinkamą temperatūrą, nespaudydami didinimo ir mažinimo mygtukų. Nebereikės ilgai laukti kol puodai užvirs. Funkcija "PowerBoost" iškart suteikia karščio pliūpsnį, tad vanduo užverda greičiau nei įprastai |
| Ilgis | 600 mm. |
| Pagaminimo šalis | DE |