- Prekė sandelyje
Kaitlentė "SaphirMatt SE®" "Hob2Hood®" EIT60433CT
Kaitlentė "SaphirMatt SE®" "Hob2Hood®" EIT60433CT
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | ELECTROLUX, Electrolux |
| Kolekcija | "SaphirMatt SE®" "Hob2Hood®" |
| Modelis | EIT60433CT |
| Plotis | 59 cm, 678 mm. |
| Gylis | 52 cm |
| Aukštis | 4.4 cm, 118 mm. |
| Spalva | Juoda sp |
| Galia | 7200 W |
| Svoris | 10.8 kg, 11.662 kg. |
| Kaitlentės tipas | Indukcinė |
| Kaitviečių skaičius | 4 |
| Kaitviečių skersmuo | 180mm, 180mm, 145mm, 210mm |
| Kaitviečių galia | 1800/2800W, 1800/2800W, 1400/2500W, 2300/3700W |
| Valdymas | Sensorinis |
| Vaikų saugos funkcija | Taip |
| Funkcijos | 3-jų lygių likutinė šiluma, Akustinis signalas, Automatinis įkaitinimas, Booster, Vaikų sauga, Pajungimo galios reguliavimas, Kaitletės ir gartraukio sąsaja, Mygtukų užrakinimas, Minutinis laikmatis, Pauzė, Garso išjungimas, Laikmatis |
| Laikmatis | Taip |
| Rėmelis | Ne |
| Likutinės šilumos indikatorius | Taip |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Ekranas | Taip |
| Kintamo dydžio kaitvietės | Ne |
| Laido kištukas | Ne |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Prijungimo kabelis | Taip |
| Papildoma informacija | Indukcinis maisto gaminimas: spartus, tikslus galios reguliavimas. Ji įkaista sparčiau už kitų tipų kaitlentes, tad galite imtis maisto gaminimo nedelsdami. Kaitlentė su "PowerBoost" įkaista dvigubai greičiau nei elektrinė kaitlentė. Efektyviai ir greitai reaguoja į temperatūrą. Lygiu, matinės juodos spalvos paviršiumi "SaphirMatt® SE" kaitlentės suteikia ilgalaikę eleganciją. Dizainas papildo bet kurią virtuvę ir ilgiau atrodo naujas, atsparesnis įbrėžimams nei mūsų standartinės keraminio stiklo kaitlentės. Funkcija "Hob2Hood®" susieja kaitlentę su gartraukiu. Kaitlentė automatiškai reguliuoja ventiliatoriaus greitį pagal karštį Jums nepajudinant nė piršto (gartraukis turi turėti "Hob2Hood®" funkciją) |
| Ilgis | 600 mm. |
| Pagaminimo šalis | DE |