Kaitlentė įmontuojama Electrolux EIV63440BW, 7350W
Kaitlentė įmontuojama Electrolux EIV63440BW, 7350W
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | ELECTROLUX, Electrolux |
| Kolekcija | 600 serija "Bridge" |
| Modelis | EIV63440BW |
| Plotis | 59 cm, 678 mm. |
| Gylis | 52 cm |
| Aukštis | 4.4 cm, 118 mm. |
| Spalva | Balta sp |
| Galia | 7350 W |
| Svoris | 10.64 kg, 11.74 kg. |
| Kaitlentės tipas | Indukcinė |
| Kaitviečių skaičius | 4 |
| Kaitviečių skersmuo | 210mm, 210mm, 180mm, 145mm |
| Kaitviečių galia | 2300/3200W, 2300/3200W, 1800/2800W, 1400/2500W |
| Valdymas | Sensorinis |
| Vaikų saugos funkcija | Taip |
| Funkcijos | 3-jų lygių likutinė šiluma, Garsinis signalas, Automatinis įkaitinimas, "BOOSTER", Vaikų saugos funkcija, Laikmatis, Eco laikmatis, Mygtukų užrakinimas, Kaitviečių sujungimas kairėje pusėje, Minutinis laikmatis, Pauzė, Garso išjungimas, Laikmatis |
| Laikmatis | Taip |
| Rėmelis | Ne |
| Likutinės šilumos indikatorius | Taip |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Ekranas | Taip |
| Kintamo dydžio kaitvietės | Taip |
| Laido kištukas | Ne |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Prijungimo kabelis | Taip |
| Papildoma informacija | Boost function. CleverHeat feature |
| Ilgis | 600 mm. |
| Pagaminimo šalis | DE |