- Prekė sandėlyje
KAITLENTĖ I TI74IF00IB AEG
KAITLENTĖ I TI74IF00IB AEG
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | AEG, AEG |
| Kolekcija | "Hob2Hood®" |
| Modelis | TI74IF00IB |
| Plotis | 70 cm, 798 mm. |
| Gylis | 51 cm |
| Aukštis | 4.4 cm, 118 mm. |
| Spalva | Juoda sp |
| Galia | 7350 W |
| Svoris | 12.3 kg, 13.36 kg. |
| Kaitlentės tipas | Indukcinė |
| Kaitviečių skaičius | 4 |
| Kaitviečių skersmuo | 220mm, 240mm, 220mm, 145mm |
| Kaitviečių galia | 2300/3200W, 2300/3600W, 2300/3200W, 1400/2500W |
| Valdymas | Sensorinis |
| Vaikų saugos funkcija | Taip |
| Funkcijos | 3-jų lygių likutinė šiluma, Akustinis signalas, Booster, Vaikų sauga, Eco laikmatis, Flex Bridge, Pajungimo galios reguliavimas, Karščio nustatymų atmintis, Kaitletės ir gartraukio sąsaja, Atskiri kaitviečių laikmačiai, Mygtukų užrakinimas, Minutinis laikmatis, Pauzė, PowerSlide, Garso išjungimas |
| Laikmatis | Taip |
| Rėmelis | Ne |
| Likutinės šilumos indikatorius | Taip |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Ekranas | Taip |
| Kintamo dydžio kaitvietės | Taip |
| Laido kištukas | Ne |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Prijungimo kabelis | Taip |
| Papildoma informacija | Indukcinis maisto gaminimas: spartus, tikslus galios reguliavimas. Ji įkaista sparčiau už kitų tipų kaitlentes, tad galite imtis maisto gaminimo nedelsdami. Funkcija "FlexiBridge®" suteikia galimybę suformuoti nuosavą kaitvietę įvairiais būdais sujungiant ir valdant iki 4 segmentų. Idealiai tinka dideliems ar ilgiems prikaistuviams arba kai vienu metu reikia gaminti daug patiekalų. Nuo virimo iki lėto virimo ir šilumos palaikymo: kai ruošiant patiekalą reikia dažnai ir greitai keisti karščio nustatymus, naudokitės "PowerSlide". Tiesiog perstumkite prikaistuvį nuo vienos karščio padėties į kitą, kad nereikėtų sustoti ir reguliuoti temperatūrą gaminant. Funkcija "Hob2Hood®" susieja kaitlentę su gartraukiu. Kaitlentė automatiškai reguliuoja ventiliatoriaus greitį pagal karštį Jums nepajudinant nė piršto (gartraukis turi turėti "Hob2Hood®" funkciją). Funkcija "PowerBoost" iškart suteikia karščio pliūpsnį, tad vanduo užverda greičiau nei įprastai |
| Ilgis | 600 mm. |
| Pagaminimo šalis | DE |