- Prekė sandelyje
KAITLENTĖ I TH64IB30FB AEG
KAITLENTĖ I TH64IB30FB AEG
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | AEG, AEG |
| Kolekcija | "Hob2Hood®" |
| Modelis | TH64IB30FB |
| Plotis | 59 cm, 868 mm. |
| Gylis | 52 cm |
| Aukštis | 4.4 cm, 118 mm. |
| Spalva | Juoda sp |
| Galia | 7350 W |
| Svoris | 10.1 kg, 12.473 kg. |
| Kaitlentės tipas | Indukcinė |
| Kaitviečių skaičius | 4 |
| Kaitviečių skersmuo | 210mm, 180mm, 145mm, 210mm |
| Kaitviečių galia | 2300/3200W, 1800/2800W, 1400/2500W, 2300/3200W |
| Valdymas | Sensorinis, Išmaniuoju telefonu |
| Vaikų saugos funkcija | Taip |
| Funkcijos | 3-jų lygių likutinė šiluma, Akustinis signalas, Booster, Vaikų sauga, Laikmatis, Pajungimo galios reguliavimas, Kaitletės ir gartraukio sąsaja, Mygtukų užrakinimas, Bridge kairėje, Tirpinimas, Pauzė, Puodų atpažinimas, Preciziškas karštis, "SenseCook Boil", "SenseCook Fry", Garso išjungimas, Laimatis, Chronometras, Laikmatis |
| Laikmatis | Taip |
| Rėmelis | Taip |
| Likutinės šilumos indikatorius | Taip |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Ekranas | Taip |
| Kintamo dydžio kaitvietės | Taip |
| Laido kištukas | Ne |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Prijungimo kabelis | Taip |
| Papildoma informacija | Indukcinis maisto gaminimas: spartus, tikslus galios reguliavimas. Ji įkaista sparčiau už kitų tipų kaitlentes, tad galite imtis maisto gaminimo nedelsdami. Sumanioji jutiklių sistema "Sense Boil & Fry" taps puikiu pagalbininku virtuvėje. Spalvotas TFT jutiklinis ekranas padės pasiekti fantastiškų rezultatų be jokio vargo, tiesiog mygtuko palietimu. Maistą galite ruošti patys arba pasitelkti integruotas pagalbos galimybes, kurios leis pasiekti naujas aukštumas. Kaitlentė automatiškai koreguoja temperatūrą, kad maistas, pvz., kiaušiniai ar troškinys, nepervirtų. Kepimo vadovo funkcijos pačios parenka reikiamus nustatymus, kad pasiektumėte tobulų rezultatų. Naudodami "Bridge" funkciją galėsite nesunkiai gaminti maistą didesniuose prikaistuviuose. Funkcija "Bridge" sujungia dvi kaitvietes dviejose kaitlentės pusėse, kad tilptų didesnis prikaistuvis. Sujungtai kaitvietei galėsite nustatyti vienodą temperatūrą ir laiką. Funkcija "PowerBoost" iškart suteikia karščio pliūpsnį, tad vanduo užverda gr |
| Ilgis | 600 mm. |
| Pagaminimo šalis | DE |