- Prekė sandėlyje
Indukcinė kaitlentė WLS7960NE Whirlpool
Indukcinė kaitlentė WLS7960NE Whirlpool



Indukcinė kaitlentė WLS7960NE Whirlpool
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | WHIRLPOOL, Whirlpool |
| Modelis | WLS7960NE |
| Plotis | 59 cm, 590 mm. |
| Gylis | 51 cm |
| Aukštis | 5.4 cm, 54 mm. |
| Spalva | Juoda sp |
| Galia | 7200 W |
| Kaitlentės tipas | Indukcinė |
| Kaitviečių skaičius | 4 |
| Valdymas | Sensorinis |
| Vaikų saugos funkcija | Taip |
| Laikmatis | Taip |
| Rėmelis | Ne |
| Ekranas | Ne |
| Kintamo dydžio kaitvietės | Taip |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Svoris | 10.9 kg. |
| Ilgis | 510 mm. |
| Pagaminimo šalis | IT |