Indukcinė kaitlentė Whirlpool WL B4560 NE/W
Indukcinė kaitlentė Whirlpool WL B4560 NE/W
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | WHIRLPOOL, Whirlpool |
| Modelis | WL B4560 NE/W |
| Plotis | 59 cm, 590 mm. |
| Gylis | 51 cm |
| Aukštis | 5.4 cm, 54 mm. |
| Spalva | Balta sp |
| Galia | 7200 W |
| Svoris | 9.8 kg, 10.6 kg. |
| Kaitlentės tipas | Indukcinė |
| Kaitviečių skaičius | 4 |
| Kaitviečių skersmuo | 145mm, 210mm, 180/200mm, 180/200mm |
| Kaitviečių galia | 1200W, 2100W, 1750W, 1750W |
| Valdymas | Sensorinis, Elektroninis |
| Vaikų saugos funkcija | Taip |
| Funkcijos | Melting - tirpdymo fukcija. Tobulas gaminimas nedidelėje kaitroje. Tirpinimo funkcija leidžia jums gaminti esant labai žemai temperatūrai, suteikdama jums idealų sprendimą tirpinant šokoladą, sviestą ar gaminant lengvus, subtilius padažus |
| Laikmatis | Taip |
| Rėmelis | Ne |
| Likutinės šilumos indikatorius | Taip |
| Automatinis išsijungimas | Ne |
| Ekranas | Ne |
| Kintamo dydžio kaitvietės | Ne |
| Laido kištukas | Ne |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Prijungimo kabelis | Taip |
| Papildoma informacija | 4 automatinės programos - tirpdymo, šilumos palaikymo, lėto virimo, virimo |
| Ilgis | 510 mm. |
| Pagaminimo šalis | IT |