- Prekė sandėlyje
Indukcinė kaitlentė Whirlpool WB S2560 NE
Indukcinė kaitlentė Whirlpool WB S2560 NE
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | WHIRLPOOL, Whirlpool |
| Modelis | WB S2560 NE |
| Plotis | 59 cm, 590 mm. |
| Gylis | 51 cm |
| Aukštis | 5.4 cm, 54 mm. |
| Spalva | Juoda sp |
| Galia | 7200 W |
| Svoris | 10.4 kg, 10.4 kg. |
| Kaitlentės tipas | Indukcinė |
| Kaitviečių skaičius | 4 |
| Kaitviečių skersmuo | 145mm, 180mm, 180mm, 210mm |
| Kaitviečių galia | 1200W, 1800W, 1800W, 2100W |
| Valdymas | Sensorinis, Elektroninis |
| Vaikų saugos funkcija | Ne |
| Funkcijos | Melting - tirpdymo funkcija |
| Keep warm | palaikymo šiltai funkcija |
| Simmering | lėtas virimas |
| Laikmatis | Taip |
| Rėmelis | Ne |
| Likutinės šilumos indikatorius | Taip |
| Automatinis išsijungimas | Ne |
| Ekranas | Ne |
| Kintamo dydžio kaitvietės | Ne |
| Laido kištukas | Ne |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Prijungimo kabelis | Taip |
| Ilgis | 510 mm. |
| Pagaminimo šalis | IT |