Indukcinė kaitlentė AEG 6000 serija "Hob2Hood®" TO64IB00FB
Indukcinė kaitlentė AEG 6000 serija "Hob2Hood®" TO64IB00FB
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | AEG, AEG |
| Kolekcija | "Hob2Hood®" |
| Modelis | TO64IB00FB |
| Plotis | 59 cm, 678 mm. |
| Gylis | 52 cm |
| Aukštis | 4.4 cm, 118 mm. |
| Spalva | Juoda sp |
| Galia | 7200 W |
| Svoris | 11.6 kg, 12.297 kg. |
| Kaitlentės tipas | Indukcinė |
| Kaitviečių skaičius | 4 |
| Kaitviečių skersmuo | 210mm, 180mm, 145mm, 210mm |
| Kaitviečių galia | 2300/3200W, 1800/2800W, 1400/2500W, 2300/3200W |
| Valdymas | Sensorinis |
| Vaikų saugos funkcija | Taip |
| Funkcijos | 3-jų lygių likutinė šiluma, Akustinis signalas, Automatinis įkaitinimas, Booster, Vaikų sauga, Laikmatis, Eco laikmatis, Pajungimo galios reguliavimas, Kaitletės ir gartraukio sąsaja, Mygtukų užrakinimas, Bridge kairėje, Minutinis laikmatis, Pauzė, Garso išjungimas, Laikmatis |
| Laikmatis | Taip |
| Rėmelis | Taip |
| Likutinės šilumos indikatorius | Taip |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Ekranas | Taip |
| Kintamo dydžio kaitvietės | Taip |
| Laido kištukas | Ne |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Prijungimo kabelis | Taip |
| Papildoma informacija | Funkcija "Bridge" sujungia dvi kaitvietes, kad galėtumėte naudoti didesnį arba ilgesnį gaminimo indą. Funkcija "Hob2Hood®" susieja kaitlentę su gartraukiu. Kaitlentė automatiškai reguliuoja ventiliatoriaus greitį pagal karštį Jums nepajudinant nė piršto. Tiesioginių jutiklinių valdiklių naudotojo sąsajoje naudojami aiškiai suprantami skaitmenys nuo 1 iki 14, tad galite iškart nustatyti tinkamą temperatūrą nespaudydami didinimo ir mažinimo mygtukų. Funkcija "PowerBoost" iškart suteikia karščio pliūpsnį, tad vanduo užverda greičiau nei įprastai. Integruotąjį kaitlentės laikmatį galima nustatyti iki valandos - praėjus nustatytam laikui kaitlentė automatiškai išsijungs |
| Ilgis | 600 mm. |
| Pagaminimo šalis | DE |