Indaplovė ELECTROLUX ESL2500RO
Indaplovė ELECTROLUX ESL2500RO
Indaplovė ELECTROLUX ESL2500RO
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 2 - 4*
d. d.
| Gamintojas | „Electrolux“ |
| Montavimo tipas | Įmontuotas |
| Standartizuotas plotis | 60 cm |
| Standartizuotas aukštis | Kompaktiškas cm |
| NAUJOJI energijos vartojimo efektyvumo klasė | F |
| Valdymas | Elektroninis su LCD ekranu |
| Valdymo panelės vieta | Vidinis |
| Energijos suvartojimas 100 ciklų | 61 kWh |
| Programų skaičius | 6 |
| Vandens suvartojimas 1 ciklui | 6,5 l |
| Temperatūrų skaičius | 4 |
| Garso lygio klasė | C |
| Programa stiklui | Taip |
| Automatinė programa | Taip |
| Ciklo trukmė | 230 min. |
| Laiko trumpinimas | Taip |
| Laiko atidėjimo programa | Taip |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Karšto vandens prijungimo galimybė | Taip |
| Variklio tipas | Universalus |
| Krepšių skaičius | 1 |
| Automatinis durelių atidarymas ciklo pabaigoje | Taip |
| Padidinto efektyvumo purkštukai | Taip |
| Viršutinis purkštukas | Ne |
| Vidaus korpuso medžiaga | Pilnai nerūdijantis plienas |
| Vidaus apšvietimas | Taip |
| Programos eigos projekcija ant grindų | Ne |
| Slankūs vyriai | Taip |
| Apsauga nuo vandens išsiliejimo | Taip |
| Montavimas aukštyje | Taip |
| Pakeliamas apatinis krepšys | Taip |
| Indų komplektų talpa, Vnt | 6 |
| Mažiausias aukštis, cm | 43,8 |
| Didžiausias aukštis, cm | 43,8 |
| Plotis | 55 cm |
| Gylis | 51,8 cm |
| Triukšmo lygis | 49 dB |
| „Wi-Fi“ | Taip |
| Spalva | Balta |