-
−1%
Indaplovė „Electrolux ESF 2400 OK“
Indaplovė „Electrolux ESF 2400 OK“
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 9 - 14*
d. d.
| Stalo įrankių skyriaus tipas | Krepšelis |
| Valdymo tipas | Mygtukai |
| Produkto dydis | Kompaktiškas |
| Durų spalva | Juoda |
| Prietaiso išdėstymas | Laisvai stovintis |
| Energijos suvartojimas per 100 ciklų | 61 kWh |
| Vandens suvartojimas per ciklą | 6,5 l |
| Prijungta apkrova | 1180 W |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 230 V |
| Dabartinis | 10 A |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | F |
| Gylis | 500 mm |
| Ūgis | 440 mm |
| Plotis | 550 mm |
| Triukšmo emisijos klasė | D |
| Atidėto paleidimo laikmatis | Taip |
| Skalbimo programų skaičius | 6 |
| Indų plovimo programos | Stiklas/Subtilus, Greitai, Eko, Normalus, Intensyvus 70°C, 20 min. |
| Temperatūra (maks.) | 70 °C |
| Triukšmo lygis | 52 dB |
| Indų komplektų skaičius | 6 vietų komplektai |
| Ciklo laikas | 230 min. |
| Temperatūros nustatymų skaičius | 4 |
| Druskos indikatorius | Taip |
| Likusio laiko indikacija | Taip |
| Skalavimo priemonės indikatorius | Taip |
| Įspėjimai | Prietaisas turi būti prijungtas prie įžeminto lizdo., Nenaudokite netinkamų valymo priemonių, kurios gali pažeisti indaplovės vidų. Būkite atsargūs perkeldami įrenginį, kad nepradurtumėte laidų. |