BOSCH indaplovė SMS2ITW09E
BOSCH indaplovė SMS2ITW09E








BOSCH indaplovė SMS2ITW09E
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Prietaiso išdėstymas | Laisvai stovintis |
| Išleidimo žarnos ilgis | 1,9 m |
| Integruotas ekranas | Taip |
| Valdymo tipas | Mygtukai |
| Durų spalva | Balta |
| Įleidimo žarnos ilgis | 1,65 m |
| Vandens suvartojimas per ciklą | 9,5 l |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | E |
| Dabartinis | 10 A |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Energijos suvartojimas per 100 ciklų | 94 kWh |
| Gylis | 600 mm |
| Ūgis | 845 mm |
| Svoris | 48,4 kg |
| Plotis | 600 mm |
| Ciklo laikas | 250 min. |
| Indų komplektų skaičius | 13 vietų komplektų |
| Skalbimo programų skaičius | 5 |
| Džiovinimo sistema | Šilumokaitis |
| Indų plovimo programos | Puodai 70 °C, Valandinė 65°C, Mėgstamiausias, Eko 50 ºC, Automatinis 45–65 ºC |
| AquaStop funkcija | Taip |
| Triukšmo lygis | 46 dB |
| Triukšmo emisijos klasė | B. |
| Likusio laiko indikacija | Taip |
| Įspėjimai | Prietaisas turi būti prijungtas prie įžeminto lizdo., Nenaudokite netinkamų valymo priemonių, kurios gali pažeisti indaplovės vidų. Būkite atsargūs perkeldami įrenginį, kad nepradurtumėte laidų. |
| Europos energijos vartojimo efektyvumo ženklinimo gaminių registro (EPREL) kodas | 2015235 |