-
−3%
Electrolux EES848200L indaplovė Pilnai įmontuojama 14 stalčių
Electrolux EES848200L indaplovė Pilnai įmontuojama 14 stalčių
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Integruotas ekranas | Taip |
| Reguliuojamas viršutinio krepšelio aukštis | Taip |
| Išleidimo žarnos ilgis | 1,5 m |
| Įleidimo žarnos ilgis | 1,5 m |
| Laido ilgis | 1,5 m |
| Durų spalva | Balta |
| Produkto dydis | Pilnas dydis (60 cm) |
| Prietaiso išdėstymas | Visiškai įmontuotas |
| Energijos suvartojimas (išjungtas) | 0,5 W |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | E |
| Vandens suvartojimas per ciklą | 10,5 l |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50 Hz |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (sena) | A++ |
| Montavimo skyriaus aukštis (maks.) | 88 cm |
| Gylis | 550 mm |
| Ūgis | 818 mm |
| Montavimo skyriaus gylis | 55 cm |
| Svoris | 35,4 kg |
| Montavimo skyriaus plotis | 60 cm |
| Montavimo skyriaus aukštis (min.) | 82 cm |
| Plotis | 596 mm |
| Atidėtas paleidimas (maks.) | 24 val. |
| Temperatūros nustatymų skaičius | 4 |
| Ciklo laikas | 240 min. |
| Skalbimo programų skaičius | 8 |
| Atidėto paleidimo laikmatis | Taip |
| Indų plovimo programos | Nuplaukite, Eko 50 ºC, 90 minučių, Greita |
| Indų komplektų skaičius | 14 vietų komplektų |
| Džiovinimo sistema | Oro džiovinimas |
| Triukšmo lygis | 46 dB |
| Inverterio technologija | Taip |
| Reguliuojamos kojelės | Taip |
| Druskos indikatorius | Taip |
| Kojelių reguliavimas | 8 cm |
| Skalbimo pamoka | A |
| Metinis energijos suvartojimas | 266 kWh |
| Metinis vandens suvartojimas | 2940 litrų |
| Džiovinimo klasė | A |
| Įspėjimai | Atsargiai elkitės su elektros laidais, kad išvengtumėte elektros smūgio pavojaus. Neleiskite vaikams valdyti indaplovės ar būti arti jos be suaugusiųjų priežiūros. Užtikrinkite, kad prietaisas būtų reguliariai prižiūrimas ir švarus. |