-
−1%
Integruojama indaplovė BOSCH SMI4ECS28E
Integruojama indaplovė BOSCH SMI4ECS28E
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Valdymo tipas | Mygtukas |
| Krepšelių skaičius | 2 krepšeliai |
| Ekrano tipas | LED |
| Valdymo skydelio spalva | Balta |
| Integruotas ekranas | Taip |
| Energijos suvartojimas per 100 ciklų | 54 kWh |
| Vandens suvartojimas per ciklą | 9 litrai |
| Energijos suvartojimas (paliktas įjungtas) | 0,5 W |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Saugiklis | 10 A |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | A |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Plotis | 598 mm |
| Ūgis | 815 mm |
| Gylis | 573 mm |
| Palaikomos programos | Namų jungtis |
| Triukšmo emisijos klasė | C |
| Indų komplektų skaičius | 14 vietų komplektų |
| Triukšmo lygis | 42 dB |
| Automatinės programos | Taip |
| Skalbimo programų skaičius | 6 |
| Druskos indikatorius | Taip |
| Skalavimo priemonės indikatorius | Taip |
| Įspėjimai | Atsargiai elkitės su elektros laidais, kad išvengtumėte elektros smūgio pavojaus. Užtikrinkite, kad prietaisas būtų reguliariai prižiūrimas ir švarus. Neleiskite vaikams valdyti indaplovės ar būti arti jos be suaugusiųjų priežiūros. |
| Europos energijos vartojimo efektyvumo ženklinimo gaminių registro (EPREL) kodas | 1956200 |