Electrolux EEQ47210L Pilnai įmontuota 13 stalčių E
Electrolux EEQ47210L Pilnai įmontuota 13 stalčių E
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Integruotas ekranas | Taip |
| Valdymo skydelio spalva | Juoda |
| Vandens užpildymas | Šalta |
| Laido ilgis | 1,5 m |
| Valdymo tipas | Palieskite |
| Stalo įrankių skyriaus tipas | Krepšelis |
| Durų spalva | Netaikoma |
| Reguliuojamas viršutinio krepšelio aukštis | Taip |
| Įleidimo žarnos ilgis | 1,5 m |
| Produkto dydis | Pilnas dydis (60 cm) |
| Paruošta individualiems poreikiams | Taip |
| Išleidimo žarnos ilgis | 1,5 m |
| Prietaiso išdėstymas | Visiškai įmontuotas |
| Reguliuojamas krepšelių išdėstymas | Viršutinė |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | E |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Dabartinis | 10 A |
| Vandens suvartojimas per ciklą | 9,9 l |
| Energijos vartojimo efektyvumo indeksas (EEI) | 55,9 |
| Energijos suvartojimas per ciklą | 0,936 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Džiovinimo efektyvumo indeksas (ES 2017/1369) | 1.061 |
| Energijos suvartojimas per 100 ciklų | 94 kWh |
| Gylis | 550 mm |
| Ūgis | 818 mm |
| Svoris | 37,9 kg |
| Plotis | 596 mm |
| Montavimo skyriaus plotis | 60 cm |
| Montavimo skyriaus aukštis (maks.) | 88 cm |
| Montavimo skyriaus aukštis (min.) | 82 cm |
| Montavimo skyriaus gylis | 55 cm |
| Triukšmo lygis | 44 dB |
| Indų plovimo programos | 90 min. 60 °C, Greitas 30 min. 40 °C, 60 min. 60°C, Eko 50°C, Savaiminis išsivalymas 65°C, 160 min. 60 °C, Automatinis 50–60 °C |
| Apsauga nuo perpildymo | Taip |
| AquaStop funkcija | Taip |
| Temperatūros nustatymų skaičius | 4 |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Džiovinimo efektyvumas | B. |
| Temperatūra (maks.) | 60 °C |
| Džiovinimo sistema | Oro džiovinimas |
| Ciklo laikas (greito plovimo programa) | 30 min. |
| Skalbimo programų skaičius | 8 |
| Inverterio technologija | Taip |
| Atidėto paleidimo laikmatis | Taip |
| Atidėtas paleidimas (maks.) | 24 val. |
| Savaime išsivalantis | Taip |
| Indų komplektų skaičius | 13 vietų komplektų |
| Ciklo laikas | 227 min. |
| Triukšmo emisijos klasė | B. |
| Vaikų užraktas | Taip |
| Skalavimo priemonės indikatorius | Taip |
| Druskos indikatorius | Taip |
| Grindų indikatoriaus lemputė | Taip |
| Įspėjimai | Neleiskite vaikams valdyti indaplovės ar būti arti jos be suaugusiųjų priežiūros. Atsargiai elkitės su elektros laidais, kad išvengtumėte elektros smūgio pavojaus. Užtikrinkite, kad prietaisas būtų reguliariai prižiūrimas ir švarus. |