Bosch SMV4ETX08E indaplovė Pilnai įmontuota 13 stalčių B
Bosch SMV4ETX08E indaplovė Pilnai įmontuota 13 stalčių B
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Integruotas ekranas | Taip |
| Durų spalva | Balta |
| Įleidimo žarnos ilgis | 1,65 m |
| Produkto dydis | Pilnas dydis (60 cm) |
| Išleidimo žarnos ilgis | 1,9 m |
| Reguliuojamas viršutinio krepšelio aukštis | Taip |
| Laido ilgis | 1,75 m |
| Prietaiso išdėstymas | Visiškai įmontuotas |
| Viršutinis krepšelis | Sulankstomas |
| Apatinis krepšelis | Sulankstomas |
| Viršutinio krepšelio aukščio reguliavimas | 3 |
| Vandens suvartojimas per ciklą | 9 litrai |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | B. |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Energijos suvartojimas per 100 ciklų | 65 kWh |
| Montavimo skyriaus gylis | 55 cm |
| Svoris | 34,5 kg |
| Montavimo skyriaus plotis | 60 cm |
| Ūgis | 815 mm |
| Montavimo skyriaus aukštis (maks.) | 87,5 cm |
| Gylis su atidarytomis durelėmis | 115 cm |
| Montavimo skyriaus aukštis (min.) | 81,5 cm |
| Gylis | 550 mm |
| Plotis | 598 mm |
| Indų plovimo programos | Automatinis 45–65 °C, Intensyvus 70°C, Tyli 50°C, 60 min. 65 °C, Eko 50°C, Mėgstamiausias |
| Temperatūra (maks.) | 70 °C |
| Ciklo laikas | 235 min. |
| Savaime išsivalantis | Taip |
| Skalbimo programų skaičius | 6 |
| Vandens jutiklio funkcija | Taip |
| Triukšmo lygis | 44 dB |
| Indų komplektų skaičius | 13 vietų komplektų |
| AquaStop funkcija | Taip |
| Pusė apkrovos | Taip |
| Triukšmo emisijos klasė | B. |
| Likusio laiko indikacija | Taip |
| Reguliuojamos kojelės | Taip |
| Kojelių reguliavimas | 6 cm |
| Dozavimo asistentas | Taip |
| Palaikomos programos | Namų jungtis |
| Įspėjimai | Neleiskite vaikams valdyti indaplovės ar būti arti jos be suaugusiųjų priežiūros. Atsargiai elkitės su elektros laidais, kad išvengtumėte elektros smūgio pavojaus. Užtikrinkite, kad prietaisas būtų reguliariai prižiūrimas ir švarus. |
| „Bosch“ technologijos (indų plovimas) | „SpeedPerfect Plus“, Efektyvus džiovinimas, „VarioFlex“ krepšeliai, Tyla pagal pareikalavimą, Higiena+ |
| Europos energijos vartojimo efektyvumo ženklinimo gaminių registro (EPREL) kodas | 1776410 |