Bosch Serie 4 SPV4HMX49E indaplovė Pusiau įmontuojama 10 stalčių E
Bosch Serie 4 SPV4HMX49E indaplovė Pusiau įmontuojama 10 stalčių E
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Paruošta individualiems poreikiams | Taip |
| Stalo įrankių krepšelio tipas | „Bosch VarioDrawer“ |
| Išleidimo žarnos ilgis | 2,05 m |
| Prietaiso išdėstymas | Pusiau įmontuojamas |
| Viršutinio krepšelio aukščio reguliavimas | 3 |
| Produkto dydis | Plonas (45 cm) |
| Stalo įrankių skyriaus tipas | Stalčius |
| Valdymo skydelio spalva | Nerūdijantis plienas |
| Įmontuotas vandens minkštiklis | Taip |
| Įleidimo žarnos ilgis | 1,65 m |
| Vonios medžiaga | Nerūdijantis plienas |
| Reguliuojamas viršutinio krepšelio aukštis | Taip |
| Durų spalva | Netaikoma |
| Laido ilgis | 1,75 m |
| Valdymo tipas | Mygtukai |
| Integruotas ekranas | Taip |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Vandens suvartojimas per ciklą | 9,5 l |
| Energijos suvartojimas per ciklą | 0,755 kWh |
| Energijos suvartojimas per 100 ciklų | 76 kWh |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Dabartinis | 10 A |
| Energijos suvartojimas (išjungtas) | 0,5 W |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | E |
| Prijungta apkrova | 2400 W |
| Gylis su atidarytomis durelėmis | 115,5 cm |
| Montavimo skyriaus aukštis (maks.) | 87,5 cm |
| Ūgis | 815 mm |
| Montavimo skyriaus gylis | 55 cm |
| Montavimo skyriaus plotis | 45 cm |
| Svoris | 30,4 kg |
| Plotis | 448 mm |
| Montavimo skyriaus aukštis (min.) | 81,5 cm |
| Gylis | 550 mm |
| Savaime išsivalantis | Taip |
| Ciklo laikas | 220 min. |
| Maksimali karšto vandens tiekimo temperatūra | 60 °C |
| Atidėto paleidimo laikmatis | Taip |
| Atidėtas paleidimas (maks.) | 24 val. |
| Ypač sausas | Taip |
| Triukšmo emisijos klasė | B. |
| Indų plovimo programos | Automatinis 45–65 °C, Mėgstamiausias, Intensyvus 70°C, Greitas 65°C, Eko 50°C |
| Džiovinimo sistema | Šilumokaitis |
| Skalbimo programų skaičius | 6 |
| AquaStop funkcija | Taip |
| Pusė apkrovos | Ne |
| Triukšmo lygis | 44 dB |
| Temperatūra (maks.) | 70 °C |
| Apsauga nuo perpildymo | Taip |
| Indų komplektų skaičius | 10 vietų komplektų |
| Dozavimo asistentas | Taip |
| Savaime išsivalantis filtras | Taip |
| Grindų indikatoriaus lemputė | Taip |
| Kojelių reguliavimas | 6 cm |
| Palaikomos programos | Namų jungtis |
| Valdoma per „Wi-Fi“ | Taip |
| Druskos indikatorius | Taip |
| Reguliuojamos kojelės | Taip |
| Skalavimo priemonės indikatorius | Taip |
| Įspėjimai | Neleiskite vaikams valdyti indaplovės ar būti arti jos be suaugusiųjų priežiūros. Užtikrinkite, kad prietaisas būtų reguliariai prižiūrimas ir švarus. Atsargiai elkitės su elektros laidais, kad išvengtumėte elektros smūgio pavojaus. |