Bosch Serie 2 SPI2HKS42E indaplovė, pusiau įmontuojama, 10 vietų, E
Bosch Serie 2 SPI2HKS42E indaplovė, pusiau įmontuojama, 10 vietų, E
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Produkto dydis | Plonas (45 cm) |
| Laido ilgis | 1,75 m |
| Valdymo tipas | Mygtukai |
| Išleidimo žarnos ilgis | 2,05 m |
| Paruošta individualiems poreikiams | Taip |
| Įleidimo žarnos ilgis | 1,65 m |
| Durų spalva | Netaikoma |
| Reguliuojamas krepšelių išdėstymas | Viršutinė |
| Prietaiso išdėstymas | Pusiau įmontuojamas |
| Įmontuotas vandens minkštiklis | Taip |
| Integruotas ekranas | Taip |
| Valdymo skydelio spalva | Juoda, Nerūdijančio plieno |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | E |
| Dabartinis | 10 A |
| Vandens suvartojimas per ciklą | 8,9 l |
| Prijungta apkrova | 2400 W |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Energijos suvartojimas per 100 ciklų | 76 kWh |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Ūgis | 815 mm |
| Svoris | 28,5 kg |
| Gylis | 573 mm |
| Plotis | 450 mm |
| Savaime išsivalantis | Taip |
| Atidėtas paleidimas (maks.) | 24 val. |
| Ciklo laikas | 220 min. |
| AquaStop funkcija | Taip |
| Atidėto paleidimo laikmatis | Taip |
| Skalbimo programų skaičius | 5 |
| Indų plovimo programos | Eko 50°C, Automatinis 45–65 °C, Mėgstamiausias, Intensyvus 70°C, Išankstinis skalavimas |
| Indų komplektų skaičius | 10 vietų komplektų |
| Temperatūra (maks.) | 70 °C |
| Triukšmo emisijos klasė | C |
| Triukšmo lygis | 46 dB |
| Nuotolinio valdymo palaikymas išmaniajame telefone / planšetiniame kompiuteryje | Taip |
| Reguliuojamos kojelės | Taip |
| Kojelių reguliavimas | 6 cm |
| Likusio laiko indikacija | Taip |
| Vaikų užraktas | Taip |
| Įspėjimai | Užtikrinkite, kad prietaisas būtų reguliariai prižiūrimas ir švarus. Atsargiai elkitės su elektros laidais, kad išvengtumėte elektros smūgio pavojaus. Neleiskite vaikams valdyti indaplovės ar būti arti jos be suaugusiųjų priežiūros. |
| Europos energijos vartojimo efektyvumo ženklinimo gaminių registro (EPREL) kodas | 1422867 |