- Prekė sandelyje
Kokteilių plaktuvas Nutribullet Ultra 1200 NB1206DGCC
Kokteilių plaktuvas Nutribullet Ultra 1200 NB1206DGCC



Kokteilių plaktuvas Nutribullet Ultra 1200 NB1206DGCC
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | NUTRIBULLET, Nutribullet |
| Kolekcija | Ultra 1200 |
| Modelis | NB1206DGCC |
| Ilgis | 390 mm, 280 mm. |
| Svoris | 3 kg, 4.1 kg. |
| Spalva | Pilka sp |
| Korpuso medžiaga | Plastikas |
| Galia | 1200 W |
| Greičių skaičius | 1 |
| Antgalių skaičius | 1 |
| Turbo režimas | Ne |
| Indų skaičius | 2 |
| Pulsinis režimas | Taip |
| Galima plauti indaplovėje | Maisto ruošimo talpas |
| Komplektacija | Dangtelis (2 vnt.), Gertuvė (2 vnt.) |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Plotis | 157 mm. |
| Aukštis | 424 mm. |
| Pagaminimo šalis | CN |