- Prekė sandelyje
Kaitlentė Whirlpool AKT801NE
Kaitlentė Whirlpool AKT801NE



Kaitlentė Whirlpool AKT801NE
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | WHIRLPOOL, Whirlpool |
| Modelis | AKT801NE |
| Plotis | 58 cm, 590 mm. |
| Gylis | 51 cm |
| Aukštis | 3.8 cm, 140 mm. |
| Spalva | Juoda sp |
| Galia | 6200 W |
| Svoris | 8 kg, 9 kg. |
| Kaitlentės tipas | Elektrinė |
| Kaitviečių skaičius | 4 |
| Kaitviečių skersmuo | 180mm, 210mm, 145mm, 145mm |
| Kaitviečių galia | 1700W, 2100W, 1200W, 1200W |
| Valdymas | Sensorinis, Elektroninis |
| Vaikų saugos funkcija | Taip |
| Laikmatis | Taip |
| Rėmelis | Ne |
| Likutinės šilumos indikatorius | Taip |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Ekranas | Taip |
| Kintamo dydžio kaitvietės | Ne |
| Laido kištukas | Ne |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Prijungimo kabelis | Ne |
| Ilgis | 660 mm. |
| Pagaminimo šalis | IT |