- Prekė sandelyje
Kaitlentė Electrolux EHF6343FOK
Kaitlentė Electrolux EHF6343FOK
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | ELECTROLUX, Electrolux |
| Modelis | EHF6343FOK |
| Plotis | 59 cm, 600 mm. |
| Gylis | 52 cm |
| Aukštis | 3.8 cm, 118 mm. |
| Spalva | Juoda sp |
| Galia | 6400 W |
| Svoris | 7.73 kg, 8.5 kg. |
| Kaitlentės tipas | Elektrinė |
| Kaitviečių skaičius | 4 |
| Kaitviečių skersmuo | 120/175/210mm, 145mm, 120/180mm, 145mm |
| Kaitviečių galia | 800/1600/2300W, 1200W, 700/1700W, 1200W |
| Valdymas | Sensorinis |
| Vaikų saugos funkcija | Taip |
| Funkcijos | Akustinis signalas, Automatinis įkaitinimas, Laikmatis, Minutinis laikmatis, Likutinės šilumos indikatorius, Stop+Go funkcija, Vaikų saugos funkcija, Mygtukų užrakinimas |
| Laikmatis | Taip |
| Rėmelis | Ne |
| Likutinės šilumos indikatorius | Taip |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Ekranas | Taip |
| Kintamo dydžio kaitvietės | Taip |
| Laido kištukas | Ne |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Prijungimo kabelis | Taip |
| Papildoma informacija | Kartais gaminant maistą tenka trumpam pasišalinti. Naudojant funkciją "Stop+Go", vienu palietimu gaminimo procesas pristabdomas, o paskui vėl paleidžiamas, išlaikant tuos pačius nustatymus. Patogiam valdymui naudokite laikmatį. Gaminimo laikui pasibaigus, jis automatiškai išjungia kaitlentę, pranešdamas Jums apie tai garso signalu. Įsigiję šią kaitlentę, visada tiksliai žinosite, kurios kaitvietės vis dar karštos. Tai parodo likusio karščio indikatoriai. Kaitlentės paviršius yra keraminio stiklo, todėl jį lengva valyti |
| Ilgis | 678 mm. |
| Pagaminimo šalis | RO |