- Prekė sandėlyje
Kaitlentė AEG HKB64420NB
Kaitlentė AEG HKB64420NB
Kaitlentė AEG HKB64420NB
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 2 - 4*
d. d.
| Gamintojas | LAIKAS |
| Kaitlentės tipas | Dujos |
| Paviršiaus tipas | Grūdintas stiklas |
| Montavimo tipas | Paviršinis montavimas |
| Įžiebimas | Paspauskite rankenėlę |
| Kaitinimo elementų skaičius paviršiuje | 4 |
| Standartizuotas plotis | 60 cm |
| Standartizuotas gylis | 50 cm |
| Spalva | Juoda |
| Valdymas | Rankenėlės |
| Rėmelis | Taip |
| Laikmatis | Taip |
| Laikikliai | Ketaus |
| Padidintos galios,,WOK'' degiklis | Taip |
| Apsauga nuo dujų nuotekio | Taip |
| Suskystintų dujų purkštukai | Taip |
| Belaidė integracija su gartraukiu | Taip |
| Galingumas | 8900 W |
| Aukštis | 4,5 cm |
| Plotis | 59 cm |
| Gylis | 52 cm |