- Prekė sandelyje
Elektrinė kaitlentė AEG HK654070IB
Elektrinė kaitlentė AEG HK654070IB



Elektrinė kaitlentė AEG HK654070IB
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | AEG, AEG |
| Modelis | HK654070IB |
| Plotis | 56 cm, 678 mm. |
| Gylis | 49 cm |
| Aukštis | 42 cm, 118 mm. |
| Spalva | Juoda |
| Galia | 7100 W |
| Svoris | 7.8 kg, 8.7 kg. |
| Kaitlentės tipas | Elektrinė |
| Kaitviečių skaičius | 4 |
| Valdymas | Sensorinis |
| Vaikų saugos funkcija | Taip |
| Funkcijos | 3-jų lygių likutinė šiluma, Akustinis signalas, Automatinis įkaitinimas, Vaikų sauga, Laikmatis, Eco laikmatis, Mygtukų užrakinimas, Minutinis laikmatis, Pauzė, Garso išjungimas, Laikmatis |
| Laikmatis | Taip |
| Rėmelis | Ne |
| Likutinės šilumos indikatorius | Taip |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Ekranas | Ne |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Ilgis | 600 mm. |
| Pagaminimo šalis | RO |