- Prekė sandėlyje
Siemens iQ300 SR53ES25KE indaplovė, pusiau įmontuojama, 10 vietų, B
Siemens iQ300 SR53ES25KE indaplovė, pusiau įmontuojama, 10 vietų, B
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Custom panel-ready | No |
| Appliance placement | Semi built-in |
| Built-in display | Yes |
| Product size | Slimline (45 cm) |
| Door colour | Stainless steel |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Water consumption per cycle | 8.7 L |
| Washing efficiency index (EU 2017/1369) | 1.121 |
| Drying efficiency index (EU 2017/1369) | 1.061 |
| Energy efficiency index (EEI) | 37.9 |
| Energy consumption per 100 cycles | 51 kWh |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| Current | 10 A |
| Connected load | 2400 W |
| Energy efficiency class | B |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Installation compartment height (max) | 87.5 cm |
| Depth with door open | 115 cm |
| Height | 815 mm |
| Width | 448 mm |
| Installation compartment width | 45 cm |
| Depth | 573 mm |
| Installation compartment height (min) | 81.5 cm |
| Weight | 29.4 kg |
| Installation compartment depth | 55 cm |
| Overflow protection | Yes |
| Number of place settings | 10 place settings |
| Noise emission class | B |
| Number of washing programs | 6 |
| Cycle time | 235 min |
| Dishwashing programs | Quick 60°C, Auto 45-65°C, Eco 50°C, Favorite, Speed 45°C, Intensive 70°C |
| Noise level | 44 dB |
| AquaStop function | Yes |
| Warnings | Ensure that the appliance is regularly serviced and kept clean., Do not allow children to operate or be in close proximity to an operating dishwasher without adult supervision., Handle electrical cables with care to avoid the risk of electric shock. |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2310009 |