- Prekė sandelyje
INDAPLOVĖ ĮM W8I HF58 TU WHIRLPOOL
INDAPLOVĖ ĮM W8I HF58 TU WHIRLPOOL



INDAPLOVĖ ĮM W8I HF58 TU WHIRLPOOL
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | WHIRLPOOL, Whirlpool |
| Modelis | W8I HF58 TU |
| Plotis | 59.8 cm, 598 mm. |
| Gylis | 55.5 cm |
| Aukštis | 82 cm, 820 mm. |
| Svoris | 35.5 kg, 38.35 kg. |
| Energinio efektyvumo klasė | B |
| Vandens sąnaudos ciklui | 9.5 l |
| Indų komplektų skaičius | 14 |
| Indaplovės tipas | Įmontuojama |
| Plovimo efektyvumo klasė | B |
| Džiovinimo efektyvumo klasė | A |
| Triukšmo lygis | 38 dB |
| Valdymas | Elektroninis |
| Apsauga nuo vandens išsiliejimo | Taip |
| Ekranas | Taip |
| Įrankių stalčius | Taip |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Programos pradžios atidėjimas | Taip |
| Ilgis | 555 mm. |
| Pagaminimo šalis | PL |