- Prekė sandelyje
INDAPLOVĖ ĮM BDIN38551P BKO
INDAPLOVĖ ĮM BDIN38551P BKO



INDAPLOVĖ ĮM BDIN38551P BKO
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | BEKO, Beko |
| Modelis | BDIN38551P |
| Plotis | 59.8 cm, 898 mm. |
| Gylis | 55 cm |
| Aukštis | 81.8 cm, 818 mm. |
| Svoris | 40.1 kg, 43.7 kg. |
| Energinio efektyvumo klasė | B |
| Vandens sąnaudos ciklui | 8.9 l |
| Indų komplektų skaičius | 15 |
| Indaplovės tipas | Įmontuojama |
| Plovimo efektyvumo klasė | B |
| Džiovinimo efektyvumo klasė | B |
| Triukšmo lygis | 40 dB |
| Indikatoriai | Vandens švarumo indikatorius |
| Valdymas | Mechaninis |
| Apsauga nuo vandens išsiliejimo | Taip |
| Ekranas | Taip |
| Įrankių stalčius | Taip |
| Automatinis atsidarymas | Taip |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Programos pradžios atidėjimas | Ne |
| Ilgis | 550 mm. |
| Pagaminimo šalis | TR |