- Prekė sandelyje
Įmontuojamoji indaplovė WHIRLPOOL WSIP 4O33 PFE
Įmontuojamoji indaplovė WHIRLPOOL WSIP 4O33 PFE
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | WHIRLPOOL, Whirlpool |
| Modelis | WSIP 4O33 PFE |
| Plotis | 44.8 cm, 500 mm. |
| Gylis | 57 cm |
| Aukštis | 82 cm, 890 mm. |
| Svoris | 29.6 kg, 31.6 kg. |
| Spalva | Juoda sp |
| Energinio efektyvumo klasė | D |
| Metinės energijos sąnaudos | 189 kWh |
| Vandens sąnaudos ciklui | 9 l |
| Indų komplektų skaičius | 10 |
| Metinės vandens sąnaudos | 2520 l |
| Indaplovės tipas | Įmontuojama |
| Plovimo efektyvumo klasė | A |
| Džiovinimo efektyvumo klasė | A |
| Triukšmo lygis | 43 dB. Programos "eco" trukmė- 220 min |
| Programų skaičius | 9 |
| Plovimo programos | Greitas plovimas, Delikatus plovimas, Intensyvus plovimas, Išankstinis skalavimas, Auto-programa |
| Indikatoriai | Skalavimo skysčio indikatorius, Druskos indikatorius |
| Valdymas | Elektroninis |
| Apsauga nuo vandens išsiliejimo | Taip |
| Vaikų saugos funkcija | Ne |
| Ekranas | Taip |
| Įrankių stalčius | Taip |
| Automatinis atsidarymas | Taip |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Programos pradžios atidėjimas | Taip |
| Papildoma informacija | Technologija "6th Sense" |
| Reguliuojamas kojelių aukštis | Taip |
| Ilgis | 675 mm. |
| Pagaminimo šalis | PL |