- Prekė sandelyje
Įmontuojamoji indaplovė ELECTROLUX EES47310L
Įmontuojamoji indaplovė ELECTROLUX EES47310L
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | ELECTROLUX, Electrolux |
| Modelis | EES47310L |
| Plotis | 59.6 cm, 635 mm. |
| Gylis | 55 cm |
| Aukštis | 81.8 cm, 864 mm. |
| Svoris | 34.35 kg, 35.87 kg. |
| Spalva | Juoda sp |
| Energinio efektyvumo klasė | D |
| Vandens sąnaudos ciklui | 9.9 l |
| Indų komplektų skaičius | 13 |
| Indaplovės tipas | Įmontuojama |
| Plovimo efektyvumo klasė | A |
| Džiovinimo efektyvumo klasė | A |
| Triukšmo lygis | 46 dB. Programos "eco" trukmė- 240 min |
| Programų skaičius | 8 |
| Plovimo programos | Intensyvus plovimas, Auto-programa, Eco programa, Stikliniams indams, 160 minučių programa, 90 minučių programa, Savaiminio išsivalymo programa, Skalavimo programa, 60 minučių, 30 minučių |
| Indikatoriai | Vandens švarumo indikatorius, Skalavimo skysčio indikatorius, Druskos indikatorius, Ciklo pabaigos indikatorius |
| Valdymas | Sensorinis |
| Apsauga nuo vandens išsiliejimo | Taip |
| Vaikų saugos funkcija | Ne |
| Ekranas | Taip |
| Įrankių stalčius | Ne |
| Automatinis atsidarymas | Taip |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Programos pradžios atidėjimas | Taip |
| Papildoma informacija | Su "QuickSelect" valdymu be vargo pasirinksite Jums tinkantį laiką, visą kitą darbą atliks prietaisas. Automatiškai baigiantis programos ciklui prasiveriančios durelės triskart geriau išdžiovins Jūsų indus. "SatelliteClean" dvigubas besisukantis purkštukas, kuris nuolat keičia purškimo kampą, kruopščiai išplauna netgi didelius daiktus. Programą galima atidėti iki 24 valandų. Indaplovė turi į grindis šviečiantį indikatorių, kuris parodys, ar indaplovė dar dirba, ar jau baigė darbą. Dėl "PerfectFit" slankiojančių lankstų indaplovę sumontuosite labai lengvai. Galima jungti ir prie karšto vandens (ne daugiau kaip 60 °C) |
| Reguliuojamas kojelių aukštis | Taip |
| Ilgis | 680 mm. |
| Pagaminimo šalis | PL |