- Prekė sandelyje
Įmontuojamoji indaplovė AEG FSE73527P
Įmontuojamoji indaplovė AEG FSE73527P
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | AEG, AEG |
| Modelis | FSE73527P |
| Plotis | 44.6 cm, 490 mm. |
| Gylis | 55 cm |
| Aukštis | 81.8 cm, 870 mm. |
| Svoris | 34.30 kg, 38.61 kg. |
| Spalva | Juoda sp |
| Energinio efektyvumo klasė | D |
| Vandens sąnaudos ciklui | 9.9 l |
| Indų komplektų skaičius | 10 |
| Indaplovės tipas | Įmontuojama |
| Plovimo efektyvumo klasė | A |
| Džiovinimo efektyvumo klasė | A |
| Triukšmo lygis | 44 dB. Programos "eco" trukmė- 240 min |
| Programų skaičius | 7 |
| Plovimo programos | Intensyvus plovimas, Auto-programa, Eco programa, Stikliniams indams, 160 minučių programa, 90 minučių programa, 60 minučių, 30 minučių, Machine Care |
| Indikatoriai | Skalavimo skysčio indikatorius, Druskos indikatorius, Ciklo pabaigos indikatorius |
| Valdymas | Sensorinis, Elektroninis |
| Apsauga nuo vandens išsiliejimo | Taip |
| Vaikų saugos funkcija | Ne |
| Ekranas | Taip |
| Įrankių stalčius | Taip |
| Automatinis atsidarymas | Taip |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Programos pradžios atidėjimas | Taip |
| Papildoma informacija | Su "QuickSelect" valdymu be vargo pasirinksite Jums tinkantį laiką, visą kitą darbą atliks prietaisas. Automatiškai baigiantis programos ciklui prasiveriančios durelės tris kart geriau išdžiovins Jūsų indus. "SatelliteClean" dvigubas besisukantis purkštuvas, kuris nuolat keičia purškimo kampą, kruopščiai išplauna netgi didelius daiktus. Dėl vidaus apšvietimo lengvai išimsite ar sudėsite indus. Programą galima atidėti iki 24 valandų. Indaplovė turi indikatorių šviečiantį į grindis kuris tiksliai parodo kiek plovimas dar truks. Dėka "PerfectFit" slankiojančių lankstų indaplovę sumontuosite labai lengvai. Galima jungti ir prie karšto vandens (ne daugiau kaip 60°C) |
| Reguliuojamas kojelių aukštis | Taip |
| Ilgis | 685 mm. |
| Pagaminimo šalis | PL |