- Prekė sandelyje
Įmontuojama indaplovė Electrolux EEA71210L
Įmontuojama indaplovė Electrolux EEA71210L
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | ELECTROLUX, Electrolux |
| Modelis | EEA71210L |
| Plotis | 44.6 cm, 490 mm. |
| Gylis | 55 cm |
| Aukštis | 81.8 cm, 870 mm. |
| Svoris | 30.30 kg, 38.61 kg. |
| Spalva | Juoda sp |
| Energinio efektyvumo klasė | F |
| Vandens sąnaudos ciklui | 9.9 l |
| Indų komplektų skaičius | 9 |
| Indaplovės tipas | Įmontuojama |
| Plovimo efektyvumo klasė | A |
| Džiovinimo efektyvumo klasė | A |
| Triukšmo lygis | 49 dB. Programos "eco" trukmė- 240 min |
| Programų skaičius | 5 |
| Plovimo programos | Išankstinis skalavimas, Eco programa, 160 minučių programa, 90 minučių programa, 30 minučių |
| Indikatoriai | Skalavimo skysčio indikatorius, Druskos indikatorius |
| Valdymas | Elektroninis |
| Apsauga nuo vandens išsiliejimo | Taip |
| Vaikų saugos funkcija | Ne |
| Ekranas | Ne |
| Įrankių stalčius | Ne |
| Automatinis atsidarymas | Taip |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Programos pradžios atidėjimas | Taip |
| Papildoma informacija | Patogiu valdymu be vargo pasirinksite Jums tinkantį laiką, visą kitą darbą atliks prietaisas. Automatiškai baigiantis programos ciklui prasiveriančios durelės tris kart geriau išdžiovins Jūsų indus. Programą galima atidėti iki 3 valandų. Dėka "PerfectFit" slankiojančių lankstų indaplovę sumontuosite labai lengvai. Galima jungti ir prie karšto vandens (ne daugiau kaip 60°C) |
| Reguliuojamas kojelių aukštis | Taip |
| Ilgis | 685 mm. |
| Pagaminimo šalis | PL |