- Prekė sandelyje
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Beko BCSA285K4SN
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Beko BCSA285K4SN
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | BEKO, Beko |
| Modelis | BCSA285K4SN |
| Aukštis | 177.5 cm, 1775 mm. |
| Plotis | 54 cm, 540 mm. |
| Gylis | 54.5 cm |
| Svoris | 56 kg, 57.5 kg. |
| Spalva | Balta sp |
| Šaldytuvo tipas | Šaldiklis apačioje |
| Energinio efektyvumo klasė | E |
| Metinės energijos sąnaudos | 225 kWh |
| Bendra šaldytuvo talpa | 271 l |
| Bendra šaldiklio talpa | 78 l |
| Triukšmo lygis | 35 dB |
| Šaldiklio stalčių skaičius | 3 |
| Automatinis atitirpinimas | Taip |
| Šaldymo sistema šaldiklyje | No frost |
| Lentynų skaičius | 3 |
| Keičiama durelių atidarymo kryptis | Taip |
| Ekranas | Ne |
| Lentynų medžiaga | Grūdintas stiklas. Artimos 0 °C temperatūros zona- Ne. Užšaldymo pajėgumas, kg/24h- 3.6 |
| Apšvietimo tipas | LED |
| Kompresorių kiekis | 1 |
| Termostatas | Taip |
| Termostato tipas | Mechaninis |
| Daržovių ir vaisių stalčius | Taip |
| Saugus laikas nutrūkus elektros tiekimui | 20 h |
| Vandens ir ledo įrenginys | Ne |
| Valdymas | Mechaninis |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Ilgis | 545 mm. |
| Pagaminimo šalis | PL |