- Prekė sandėlyje
ŠALDYTUVAS ĮM ENA6LE18S ELX
ŠALDYTUVAS ĮM ENA6LE18S ELX
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | ELECTROLUX, Electrolux |
| Modelis | ENA6LE18S |
| Aukštis | 177.2 cm, 1840 mm. |
| Plotis | 54.6 cm, 590 mm. |
| Gylis | 54.9 cm |
| Svoris | 58 kg, 57.6415 kg. |
| Spalva | Balta sp |
| Šaldytuvo tipas | Dviejų durų |
| Energinio efektyvumo klasė | E |
| Metinės energijos sąnaudos | 219 kWh |
| Bendra šaldytuvo talpa | 198 l |
| Bendra šaldiklio talpa | 73 l |
| Triukšmo lygis | 34 dB |
| Šaldiklio stalčių skaičius | 3 |
| Darbinė šaldytuvo temperatūra | 2 - 8°C |
| Automatinis atitirpinimas | Taip |
| Šaldymo sistema šaldytuve | Low frost |
| Šaldymo sistema šaldiklyje | Low frost |
| Lentynų skaičius | 3 |
| Keičiama durelių atidarymo kryptis | Taip |
| Ekranas | Ne. Artimos 0 °C temperatūros zona- Ne |
| Greitas užšaldymas | Taip |
| Apšvietimo tipas | LED |
| Kompresorių kiekis | 1 |
| Termostatas | Taip |
| Termostato tipas | Elektroninis |
| Daržovių ir vaisių stalčius | Taip |
| Valdymas | Elektroninis |
| Papildoma informacija | Efektyvus šaldytuvas-šaldiklis su pažangia technologija "Low Frost", kuri palengvina atitirpinimą ir suteikia galimybę tai daryti rečiau dėl paslėptų šaldymo elementų, kurie sumažina šerkšno kaupimąsi. Viduje esantis elektroninis valdymas siūlo tikslias aušinimo funkcijas. Funkcija "FastFreeze" suaktyvina maksimalią užšaldymo galią, todėl Jūsų švieži produktai užšąla greičiau. "AI CoolAssist®" analizuoja naudojimo įpročius ir pagal juos optimizuoja vėsinimo temperatūrą, funkcijas bei gali sumažinti energijos suvartojimą iki 10 % |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Ilgis | 600 mm. |
| Pagaminimo šalis | IT |