- Prekė sandelyje
ŠALDYTUVAS ĮM EHBQW5519ECM HAIER
ŠALDYTUVAS ĮM EHBQW5519ECM HAIER
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | HAIER, Haier |
| Modelis | EHBQW5519ECM |
| Aukštis | 193.5 cm, 1935 mm. |
| Plotis | 54 cm, 540 mm. |
| Gylis | 54.5 cm |
| Svoris | 66 kg, 69.6 kg. |
| Spalva | Balta sp |
| Šaldytuvo tipas | Šaldiklis apačioje |
| Energinio efektyvumo klasė | E |
| Metinės energijos sąnaudos | 215 kWh |
| Bendra šaldytuvo talpa | 281 l |
| Naudingoji šaldytuvo talpa | 219 l |
| Bendra šaldiklio talpa | 62 l |
| Triukšmo lygis | 33 dB |
| Šaldiklio stalčių skaičius | 3 |
| Automatinis atitirpinimas | Taip |
| Šaldymo sistema šaldytuve | No frost |
| Šaldymo sistema šaldiklyje | No frost |
| Lentynų skaičius | 4 |
| Keičiama durelių atidarymo kryptis | Taip |
| Ekranas | Taip |
| Lentynų medžiaga | Stiklas. Artimos 0 °C temperatūros zona- Taip. Užšaldymo pajėgumas, kg/24h- 10 |
| Apšvietimo tipas | LED |
| Termostatas | Taip |
| Termostato tipas | Elektroninis |
| Daržovių ir vaisių stalčius | Taip |
| Saugus laikas nutrūkus elektros tiekimui | 10 h |
| Valdymas | Elektroninis |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Ilgis | 545 mm. |
| Pagaminimo šalis | CN |