- Prekė sandelyje
ŠALDYTUVAS ĮM E7TNGE75S ELX
ŠALDYTUVAS ĮM E7TNGE75S ELX
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | ELECTROLUX, Electrolux |
| Modelis | E7TNGE75S |
| Aukštis | 188.4 cm, 1970 mm. |
| Plotis | 69.6 cm, 740 mm. |
| Gylis | 54.9 cm |
| Svoris | 80 kg, 82 kg. |
| Spalva | Balta sp |
| Šaldytuvo tipas | Šaldiklis apačioje |
| Energinio efektyvumo klasė | E |
| Metinės energijos sąnaudos | 247 kWh |
| Bendra šaldytuvo talpa | 287 l |
| Bendra šaldiklio talpa | 89 l |
| Triukšmo lygis | 35 dB |
| Šaldiklio stalčių skaičius | 3 |
| Darbinė šaldytuvo temperatūra | 2 - 8°C |
| Darbinė šaldiklio temperatūra | -24 - -15°C |
| Automatinis atitirpinimas | Taip |
| Šaldymo sistema šaldiklyje | No frost |
| Lentynų skaičius | 3 |
| Keičiama durelių atidarymo kryptis | Taip |
| Ekranas | Taip |
| Lentynų medžiaga | Grūdintas stiklas. Artimos 0 °C temperatūros zona- Taip |
| Greitas užšaldymas | Taip. Užšaldymo pajėgumas, kg/24h- 10.5 |
| Apšvietimo tipas | Luna |
| Kompresorių kiekis | 1 |
| Termostatas | Taip |
| Termostato tipas | Elektroninis |
| Daržovių ir vaisių stalčius | Taip |
| Saugus laikas nutrūkus elektros tiekimui | 15 h |
| Vandens ir ledo įrenginys | Ne |
| Valdymas | Sensorinis, Elektroninis |
| Papildoma informacija | Dėka "MaxiSpace" Jūs gaunate 45% daugiau talpos nei standartiniame šaldytuve su šaldikliu.* Jis aukštesnis ir platesnis nei įprasti šaldytuvai, todėl jame yra daugiau vietos produktams. "TwinTech® No Frost" turi pažangiąją dvigubą šaldytuvo ir šaldiklio vėsinimo sistemą. Ši technologija apsaugo šaldiklį nuo apledėjimų, o šaldytuve užtikrina optimalią drėgmę bei apsaugo maisto produktus nuo džiūvimo. Technologija "DynamicAir" skirta užtikrinti, kad šaldytuve būtų palaikoma stabili temperatūra. Vėsus oras cirkuliuojamas šaldytuve, todėl netgi atidarius dureles maisto produktai apsaugomi nuo sušilimo. 70 % vidinės dangos pagaminta iš perdirbto plastiko.***Palyginta su standartinio dydžio saldytuvu turinčiu šaldiklį. **Vidaus dangos plastikas rHIPS yra pagamintas panaudojant iki 70 % perdirbto plastiko, o tai sudaro 13 % viso šaldytuve esančio plastiko |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Ilgis | 600 mm. |
| Pagaminimo šalis | IT |