- Prekė sandelyje
ŠALDYTUVAS BI BRB80F30BES0EO SMG
ŠALDYTUVAS BI BRB80F30BES0EO SMG
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | SAMSUNG, Samsung |
| Modelis | BRB80F30BES0EO |
| Aukštis | 193.5 cm, 1940 mm. |
| Plotis | 55 cm, 540 mm. |
| Gylis | 54 cm |
| Spalva | Balta sp |
| Šaldytuvo tipas | Šaldiklis apačioje |
| Energinio efektyvumo klasė | E |
| Metinės energijos sąnaudos | 229 kWh |
| Bendra šaldytuvo talpa | 298 l |
| Naudingoji šaldytuvo talpa | 224 l |
| Bendra šaldiklio talpa | 74 l |
| Triukšmo lygis | 35 dB |
| Šaldiklio stalčių skaičius | 2 |
| Automatinis atitirpinimas | Taip |
| Lentynų skaičius | 4 |
| Keičiama durelių atidarymo kryptis | Taip |
| Ekranas | Taip |
| Lentynų medžiaga | Stiklas. Artimos 0 °C temperatūros zona- Taip |
| Greitas užšaldymas | Taip. Užšaldymo pajėgumas, kg/24h- 6 |
| Apšvietimo tipas | LED |
| Termostatas | Taip |
| Termostato tipas | Elektroninis |
| Daržovių ir vaisių stalčius | Taip |
| Saugus laikas nutrūkus elektros tiekimui | 6 h |
| Valdymas | Elektroninis |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Svoris | 76.2 kg. |
| Ilgis | 550 mm. |
| Pagaminimo šalis | PL |