Šaldytuvas AEG TK6DS181EC
Šaldytuvas AEG TK6DS181EC
Šaldytuvas AEG TK6DS181EC
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 2 - 4*
d. d.
| Gamintojas | AEG |
| Montavimo tipas | Built in |
| Vyrių tipas | Door on door |
| Tipas | Fridge without freezer |
| Šaldymo technologijos tipas | Static |
| Aukštis | 176.9 cm |
| Plotis | 55.7 cm |
| Gylis | 54.9 cm |
| Standartizuotas plotis | 60 cm |
| Standartizuotas aukštis | 180 cm |
| Spalva | White |
| Garso lygio klasė | B |
| Triukšmo lygis | 38 dB |
| Vėsusis stalčius | No |
| Valdymas | External electronic control |
| Metinės energijos sąnaudos | 114 kWh |
| Naudinga šaldytuvo talpa | 314 l |
| Minkštas durelių uždarymas | Taip |
| Metalizuota galinė sienelė | Taip |
| Kompresoriaus tipas | Inverter |
| Ventiliatorius | Taip |
| Butelių lentyna | Yes |
| Greitas vėsinimas šaldytuve | Taip |
| Keičiama durų atidarymo kryptis | Taip |
| Apšvietimas | LED |
| Wi-Fi | Ne |
| Žemiausia darbinė temperatūra | 10.0 °C |