- Prekė sandelyje
Įmontuojamasis šaldytuvas BEKO BCNE400E40SN
Įmontuojamasis šaldytuvas BEKO BCNE400E40SN



Įmontuojamasis šaldytuvas BEKO BCNE400E40SN
Garantija
6 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 2 - 14*
d. d.
| Prekės ženklas | BEKO, Beko |
| Modelis | BCNE400E40SN |
| Aukštis | 194 cm, 2080 mm. |
| Plotis | 69 cm, 750 mm. |
| Gylis | 55 cm |
| Spalva | Balta sp |
| Šaldytuvo tipas | Šaldiklis apačioje |
| Energinio efektyvumo klasė | E |
| Metinės energijos sąnaudos | 246 kWh |
| Bendra šaldytuvo talpa | 280 l |
| Bendra šaldiklio talpa | 90 l |
| Triukšmo lygis | 35 dB |
| Automatinis atitirpinimas | Taip |
| Šaldymo sistema šaldiklyje | No frost |
| Keičiama durelių atidarymo kryptis | Taip |
| Ekranas | Taip. Artimos 0 °C temperatūros zona- Ne. Užšaldymo pajėgumas, kg/24h- 5.2 |
| Apšvietimo tipas | LED |
| Termostatas | Taip |
| Termostato tipas | Elektroninis |
| Vandens ir ledo įrenginys | Ne |
| Valdymas | Sensorinis |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Svoris | 86.77 kg. |
| Ilgis | 676 mm. |
| Pagaminimo šalis | TR |