-
−2%
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 15 - 16*
d. d.
ROYAL CANIN SHN Medium suaugusiems yra drėgnas maistas šunims, sukurtas atsižvelgiant į vidutinio dydžio veislių (10-25 kg) specifinius mitybos poreikius. Šis produktas priklauso ROYAL CANIN Size Health Nutrition serijai.
Savybės | |
|---|---|
| Produktų kategorija | Drėgnas maistas |
| Pagrindinis skonis | Paukštiena |
| Svorio diapazonas | 1 kg - 1,9 kg |
| Gyvūno amžius | Suaugęs |
| Veislės dydis | Vidutinė veislė (10 - 25 kg) |
| Serija | ROYAL CANIN Size Health Nutrition |
| Papildomos savybės | Bendra sveikata |
| Kategorija | Šunims |
| Pakuotės tipas | Sachet |
| Gyvūno gyvenimo etapas | Subrendęs |
| Šunų veislė | Cocker Spaniel, Beagle, Border Collie, Pudelis, Didysis Danas |
| Gyvūnų maisto skonis | Nėra duomenų |
| Sveikatos poveikis | Bendra sveikata |
| Tinkamas | Šunims |
| Dozavimo forma | Kietas |
| Gyvūnų tipas | Šuo |
| Svoris | 10x140g |
| Gyvūnų specifiniai poreikiai | Nėra specifinių poreikių |
Mitybos faktai | |
| Be dirbtinių spalvų | Nėra duomenų |
| Manganas | 1 mg/kg |
| Žaliųjų skaidulų kiekis | 1.1% |
| Drėgmės kiekis | 81% |
| Be sojos | Nėra duomenų |
| Jodas | 0.26 mg/kg |
| Sudėtyje yra vitaminų | Vitaminas E, Vitaminas D3 |
| Žaliųjų pelenų kiekis | 1.6% |
| Geležis | 3 mg/kg |
| Be glitimo | Ne |
| Baltymai | 7.5% |
| Varis | 2 mg/kg |
| Be cukraus | Ne |
| Riebalų kiekis | 5.5% |
| Be konservantų | Nėra duomenų |
| Cinko kiekis | 10 mg/kg |