- Prekė sandėlyje
CEVA Adaptil - raminantis antkaklis šunims - 70 cm
CEVA Adaptil - raminantis antkaklis šunims - 70 cm
CEVA Adaptil - raminantis antkaklis šunims - 70 cm
Garantija
0 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Category | For dog |
| Size of breed | Medium breed 10 - 25 kg, Large breed 25 - 45 kg |
| Age of the pet | Adult |
| Product category | Stress relief |
| Pet specific needs | Stress |
| Dog breed | All breeds of medium and large dogs, All breeds of large dogs, All breeds of medium-sized dogs |
| Weight range | 0 g - 200 g |
| Weight | 200 g |
| Length | 700 mm |
| Warnings | Keep out of the reach of children., Product may be harmful to the environment, do not dispose of in the regular trash., Avoid contact with eyes, skin and clothing. |