-
−1%
CC Modular šunų veislynas 145x75x37 cm
CC Modular šunų veislynas 145x75x37 cm















CC Modular šunų veislynas 145x75x37 cm
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Sezoninis pasiūlymas | Pavasaris |
| Ratukai | Ne |
| Produkto spalva | Juoda |
| Svorio diapazonas | 2–4,9 kg |
| Rekomenduojama augintinio tipui | Šuo |
| Produkto kategorija | Gyvūnų žaidimų aikštelė |
| Gyvūnų tipas(-ai) | Šuo |
| Kategorija | Šuniui, Dėl naktinukų |
| Plotis | 1450 mm |
| Ūgis | 370 mm |
| Svoris | 5 kg |
| Gylis | 750 mm |
| Įspėjimai | Nepalikite savo šuns ilgam laikui uždaryto voljere be priežiūros. Reguliariai tikrinkite voljerą, ar nėra pažeidimų ir aštrių briaunų, kurios galėtų sužeisti jūsų šunį. Įsitikinkite, kad namelis yra stabilus ir gerai surinktas, kad neapvirstų. |