CALIBRA Dog Life Senior Small Fresh Beef - sausas šunų ėdalas - 1,5 kg
CALIBRA Dog Life Senior Small Fresh Beef - sausas šunų ėdalas - 1,5 kg
Garantija
0 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Veterinarinė klasifikacija | Pilnas pašaras |
| Kategorija | Šuniui |
| Svorio diapazonas | 1–1,9 kg |
| Serija | CALIBRA Life |
| Veislės dydis | Mažos veislės 5–10 kg |
| Augintinio amžius | Vyresnysis |
| Pagrindinis skonis | Jautiena |
| Papildomos funkcijos | Monoproteinas, Bendra sveikata, Be glitimo, Senjorams |
| Be dirbtinių dažiklių | Taip |
| Produkto kategorija | Sausas maistas |
| Pakuotės tipas | Maišas |
| Be glitimo | Taip |
| Šunų veislė | Visų mažų šunų veislių |
| Be sojos | Taip |
| Dozavimo forma | Kietas |
| Svoris | 1,5 kg |
| Specifiniai augintinių poreikiai | Išlaikyti gyvybingumą, Gyvybingumas |
| Be cukraus | Taip |
| Įspėjimai | Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje, toliau nuo tiesioginių saulės spindulių. Užtikrinkite, kad šuns dubuo visada būtų švarus, kad maistas neužterštų. Laikykitės rekomenduojamo šėrimo greičio pagal instrukcijas ant pakuotės. |
| Drėgmės kiekis | 9% |
| Baltymai | 27% |
| Žalios skaidulos | 3% |
| Žali pelenai | 6% |
| Riebalų kiekis | 13% |