- Prekė sandėlyje
Taurus aliejaus gruzdintuvė 973967000 (2000W;3l)
Taurus aliejaus gruzdintuvė 973967000 (2000W;3l)
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Handle colour | Black |
| Detachable lid | Yes |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Handle material | Plastic |
| Easy to clean | Yes |
| Product colour | Stainless steel, Black |
| Dishwasher-proof parts | Yes |
| Non-slip feet | Yes |
| Material | Stainless steel |
| Construction type | Single |
| On/off switch | Yes |
| Indication light | Yes |
| Control panel colour | Black |
| Control type | Rotary |
| Dishwasher proof accessories | Yes |
| Number of catching points | 2 |
| Basket material | Stainless steel |
| Lid material | Stainless steel |
| Cool touch handle(s) | Yes |
| Appliance placement | Stand-alone |
| Basket lifting system | Yes |
| Number of frying baskets | 1 |
| Power | 2000 W |
| Capacity | 3 L |
| Product type | Deep fryer |
| Temperature range (T-T) | 150 - 190°C |
| Adjustable thermostat | Yes |
| Fryer food capacity | 1 kg |
| Fryer basket with lid | Yes |
| DFU / User manual | Yes |
| Fryer | Y |
| Built-in display | No |